بیش از ۱۰۰ تن به ظن قاچاق مواد مخدر بازداشت شده اند

| 8 August 2018, 17:21

معینیت مبارزه با مواد مخدر وزارت داخله می‌گوید که پولیس مبارزه با مواد مخدر در جریان هفته‌ی گذشته، ۸۱ عملیات را برضد قاچاق‌بران در ۱۸ ولایت انجام داده است.

هلمند، کابل، هرات، ننگرهار، پکتیا، خوست، بدخشان، دایکندی، بادغیس، سمنگان، کندهار، کاپیسا، نیمروز، کنر، سرپل، غزنی، بغلان و بلخ شامل ولایت‌های استند که عملیات پولیس مبارزه با مواد مخدر در هفته‌ی گذشته در آنجا انجام شده است.

اسدالله یادگاری، سخنگوی این اداره به کابل مانیتور می‌گوید که در این عملیات‌ها ۱۰۵ تن به اتهام قاچاق مواد مخدر بازداشت شدند که سه خانم نیز در بین آنان شامل اند.

به گفته‌ی یادگاری، از نزد این افراد بیش از یک تُن مواد مخدر به دست آمده است که شامل هیرویین، تریاک، چرس، تابلیت K، مواد کیمیاوی، میت امفیتامین و مشروبات الکوی می‌شود.

سخنگوی معینیت مبارزه با مواد مخدر وزارت داخله می‌گوید: "از جمله مظنونین بازداشت‌شده یک تن آن قاچاق‌بر بزرگ مواد مخدر است که در ولایت کندهار بازداشت گردید".

او در مورد هویت این قاچاق‌بر بزرگ، معلوماتی نداد.

۱۹ عراده وسایط نقلیه، ۳۰ تیلفون همراه، دو میل اسلحه، یک پایه مخابره و نزدیک به سه‌هزار دالر امریکایی نیز در جریان این عملیات‌ها به دست پولیس افتاده است.

لطفاً نظر خود را با فورمه ذیل ارسال کنید.

/>