تیم ملی کرکیت 19ساله‌گان کشور راهی نیوزلند شد

| 17 December 2017, 17:54

تیم ملی 19ساله‌گان کشور برای شرکت در رقابت‌های جام جهانی کرکیت که قرار است در ماه جنوری 2018 در نیوزلند برگزار شود، امروز راهی آن کشور شد.

اولین بازی افغانستان در این رقابت ها قرار است در سیزدهم جنوری 2018 در مقابل پاکستان برگزار شود، اما بازیکنان کشور در فرصتی که تا برگزاری این بازی‌ها دارند به تمرینات شان می پردازند و باید با آب و هوای نیوزلند عادت کنند.

عاطف مشعل رییس هیات مدیره کرکیت بورد امروز در یک نشست خبری در کابل گفت، این اولین اشتراک افغانستان در یک رقابت بزرگ پس از کسب عضویت کامل شورای جهانی کرکیت می‌باشد.

وی افزود که امیدوار است بازیکنان افغانستان در این رقابت نیز مانند جام آسیایی که توانست قهرمانی را کسب کند، با دست آورد خوبی دوباره به کشور برگردند.

اندی مولز مربی تیم ملی کرکیت کشور نیز گفت که از دو هفته به این سوی تمرینات شان را آغاز کرده اند. وی افزود که بازی کنان افغانستان در جام آسیایی بازی‌های خوب و حیران کننده را برگزار کردند و امیدوار است که بازهم خوشش بدرخشند.

رقیب‌های افغانستان در این بازی ها، پاکستان، سریلانکا و ایرلند می‌باشند. افغانستان پیش از در بازی های آسیایی پاکستان را دوبار شکست داده بود.

لطفاً نظر خود را با فورمه ذیل ارسال کنید.

/>